בואי לבחור תואר ראשון טכנולוגי
קהילת ;she codes ומשרד העבודה והרווחה מזמינים אותך לגלות את התארים הטכנולוגיים השונים ואת הקריירה שמחכה לך בעתיד.

18.8.20 | 20:00

על האירוע

השתחררת לא מזמן צה”ל? חושבת לעשות בקרוב תואר ראשון טכנלוגי? מתלבטת ורוצה לשאול נשים שכבר התחילו ללמוד? אז האירוע הזה הוא בשבילך. משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים וקהילת ;she codes הקהילה הגדולה של המפתחות בישראל, מזמינים אותך לאירוע חשיפה וירטואלי המיועד למי שנמצאת לפני בחירת מסלול לימודים אקדמיים.

בואי להכיר את התארים הטכנולוגיים השונים (מדעי המחשב / הנדסת חשמל ואלקטרוניקה / הנדסת תוכנה / הנדסת מחשבים / הנדסת מערכות מידע) ואת הקריירה שמחכה לך אחריהם!

גם אם תמיד חשבת שתואר טכנולוגי זה לא בשבילך, את לא בטוחה ברמת האנגלית שלך,  אם לא אהבת שיעורי מתמטיקה בתיכון (והעדפת ספורט!), וגם אם בכלל כיוונת לתואר בפסיכולוגיה… בואי לשמוע מה יש לנו לספר לך.

אנחנו מזמינות אותך לאירוע חשיפה לתארים טכנולוגיים, אשר יציג בפניך את האופציות העומדות לרשותך וייתן לך כלים לבחור מסלול נכון עבורך.
אם את שוקלת ללמוד תואר טכנולוגי וגם אם אין לך מושג מה זה אומר, בואי  לשמוע מישהי שעשתה את זה לפנייך, ולשאול שאלות.

מה באירוע?

את האירוע תוביל רותם הבר, דירקטור פיתוח בחברת Soluto וסמנכ”לית בארגון ;she codes.

רותם בעלת שנות ניסיון רבות בתעשיית ההייטק. בעברה ניהלה קבוצות פיתוח בחברת WeWork ובחברת קלטורה, בוגרת ממר״ם (קצינה) ובעלת ניסיון רב בפיתוח תוכנה.

בנוסף, יהיה לנו פאנל סטודנטיות למדעי המחשב, שיענו על כל השאלות שלך ויספרו על החוויות שלהן מהתואר

אודות הארגון

אנו קהילה טכנולוגית של נשים מפתחות תוכנה, שהוקמה במטרה להגיע ל- 50% מפתחות תכנה בישראל. הקהילה הוקמה ב-2013 בידי רות פולצ’ק ומונה כעת למעלה מ 50,000 חברות.

בין חברותינו יש נשים שמבקשות ללמוד פיתוח תוכנה או לעשות הסבה מקצועית לתחום ההייטק, מפתחות שבאות במטרה להתפתח במקצוען ולפגוש מפתחות אחרות ונערות בגילאי תיכון שלומדות תכנות. ערכי הליבה שלנו הם אמונה בעצמך, התמדה וקהילה.

אנחנו מפעילות מעל 40 סניפים ברחבי הארץ. בסניפים מתנהלים מסלולי לימוד תכנות, קבוצות לעבודה על פרויקטים בליווי מתנדבות מהקהילה, הרצאות טכנולוגיות, מפגשים עם נשים מעוררות השראה, יעוץ קריירה ועוד. אפשרויות להיות חברת צוות ב-;she codes תורמות גם הן להתפתחות המקצועית והאישית של החברות. המתנדבות מנהלות את הסניפים, מתכננות את מסלולי הלימוד, מפיקות את האירועים שלנו ועוד.